Nejlepší a nábytek pro váš domov a pohodlí

Další informace

Zásady ochrany osobních údajů

Tato zásada ochrany osobních údajů popisuje, jak shromažďovat, používat a sdílet vaše osobní data při návštěvě webu nebo koupit na stránce.

Osobní údaje shromažďujeme

Když navštívíte stránky, automaticky shromažďujeme některé informace o zařízení, včetně některých souborů cookie nainstalovaných na webovém prohlížeči, IP adresu, časové pásmo a zařízení.In Při prohlížení webu shromažďujeme informace o některých stránkách nebo produktech, které vyViděli jste, pomocí které stránky nebo podmínky hledání jsou vaše stránky a poskytují informace o tom, jak se obrátit na vaše stránky.To automaticky shromáždí informace se nazývají "Informace o zařízení".

Informace o zařízení shromažďujeme podle následujících technologií:

"Protokoly souborů" Pokračovat v operacích provedených na stránce a shromažďovat data, včetně adresy IP, typu prohlížeče, internetových služeb souvisejících s / klesajícími stránkami a datovými razítkami.

"Internetové ukazatele", "Tagy" a "pixely" jsou elektronické soubory, které slouží k záznamu informací o sledování stránek.

Kromě toho, když si koupíte nebo zkuste si koupit web, sbíráme některé informace, v tomto názvu, fakturační adrese, adresu pro přepravu, platební adresu (včetně čísel kreditních karet), e-mailová adresa a telefonní číslo. Informace se nazývají informace Informování."

Když hovoříme o "osobních údajích" v těchto zásadách ochrany osobních údajů, hovoříme také o informacích a informacích o údajích a informacích.

Jak používáme osobní údaje?

Sbíráme informace o objednávkách, jsou běžně používány k uspokojení objednávek předložených prostřednictvím stránky (včetně informací o zpracování plateb, organizaci dodávek a poskytování účtů a / nebo potvrzení objednávek).

Používáme shromážděná data zdroje, které pomohou filtrovat možné hrozby a podvod (zejména IP adresa) a zpravidla zlepšovat a optimalizovat naše webové stránky.

Poskytování osobních údajů

Naše osobní údaje poskytujeme pomocí třetích stran, které nám pomohou používat osobní údaje, jak je popsáno výše/ INTL / EN / POLITIANCE / PROSTŘEDKY. Cancel Cancel Go Google Analytics: https://ools.google.com/dlpage/gaoptout.

Nakonec můžeme sdílet naše osobní údaje, které splňují platné zákony o právních a implementacích, výzvách, vyhledávacích příkazů nebo jiných žádostech o právní informace nebo jinou ochranu pro naše práva.

Behantantická reklama

Jak je popsáno výše, používáme osobní údaje, které vám poskytujeme reklamní nebo marketingová komunikace, o kterém si myslíme, že to může být zájem./www.networkadverting.org/understanding-nodverting/how-does-work-work-work.

Použijte následující odkazy na předplatné cílovým reklamám:

Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous

Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Kromě toho můžete tyto funkce zakázat, pokud navštívíte Digital Ridge Alliance vypnout portál: http://optout.aboutads.info/.

Nesledujte to

Upozorňujeme, že sběr dat neměníme a používáme praxi našich stránek, když prohlížeč nesleduje signál.

Vaše práva

Pokud jste evropským rezidentem, máte právo na přístup k uloženým personálům a požádat správné, aktualizace nebo odstranění osobních údajů. Pokud chcete žít s tímto zákonem, podívejte se na níže uvedené kontaktní údaje.

Kromě toho, pokud jste evropským rezidentem, všimneme si, že vaše data jsou zpracována tak, aby splňovala naše smlouvy (například pokud si objednáte prostřednictvím stránky) nebo jinak provedení našich přiměřených obchodních zájmů uvedených výše.Ponadto, nezapomeňte, že vaše data jsou odesílána outsideeurope, včetně Kanady a Spojených států.

Datové úložiště

Po odeslání objednávky na stránce uložíme podrobnosti o objednávkách pro naše záznamy, pokud nebudete vyzváni k vymazání těchto informací.

Změna

Čas od času můžeme tyto zásady ochrany osobních údajů aktualizovat, aby se například změnily v naší praxi nebo jiných provozních, právních nebo regulačních důvodech.